Essen 2016 z Planszostrefą. Kupuj gry nie wychodząc z domu

Tradycyjnie jak co roku ruszamy z akcją związaną z targami gier w Essen “Kupuj gry nie wychodząc z domu”. Wspólnie ze sklepem Planszostrefa.pl chcemy pomóc wszystkim tym, którzy chcą kupić zapowiedziane nowości, ale nie mają możliwości być osobiście na największych na świecie targach gier Spiel w Essen 2016. Od dzisiaj aż do zakończenia targów w Essen (do 16 października br.), będziemy poniżej prezentować gry dostępne na targach, które będzie można zamówić w sklepie Planszostrefa.pl. Ale to nie wszystko.

Nasza akcja to nie tylko wygoda, ale również możliwość otrzymania gry z katalogu Essen 2016 za DARMO. Sklep Planszostrefa.pl ufundował nagrodę dla wszystkich, którzy postanowią skorzystać z jego oferty “Essen 2016”. Wystarczy tylko kupić grę/gry widoczne na poniższej liście i w opisie zamówienia napisać “Znadplanszy.pl”. Spośród wszystkich kupujących sklep wybierze dwie osoby, która będą mogły wybrać jedną (inną niż zamawianą)  grę z “katalogu Essen 2016” i otrzymać ją za darmo.

Katalog gier będzie na bieżąco aktualizowany, więc bądźcie gotowi na kolejne, nowe tytuły. Jeżeli jesteście zainteresowani jakąś szczególną grą widoczną na essen.znadplanszy.pl, to koniecznie napiszcie do sklepu Planszostrefa.pl (sklep@planszostrefa.pl), bo istnieje bardzo duża szansa, że trafi ona do oferty sklepu.

1

21

2 3 4 6 7 1 8 9 10 11 12 13 14 15 5

.