Essen 2014 – wybór najbardziej oczekiwanej gry targów

Już niecały miesiąc dzieli nas od wielkiego święta wszystkich miłośników gier planszowych. Za oknem coraz chłodniej, a w nas wszystko się gotuje w oczekiwaniu na gorące informacje z Essen. Tak, możemy udawać obojętność, możemy mówić, że nic nas nie interesuje, że w tamtym roku nic nie było w sumie fajnego, ale możemy się założyć, że 16 października każdy z nas rozpocznie przeglądanie internetu od wyszukania informacji z Essen. Tak, Essen to magia, której trudno nie ulec.

My również chcemy być częścią tej magii, dlatego podobnie jak w roku ubiegłym, uruchamiamy nasz ranking 30 najbardziej wyczekiwanych przez Was gier Essen 2014. Pod tym adresem http://essen.znadplanszy.pl znajdziecie aktualizowaną na bieżąco listę gier*, które będą wystawiane na targach. Z jednej strony będzie to dobra zabawa, a z drugiej sposób na poznanie wszystkich tytułów.

Oczywiście oświadczamy już teraz, że nie odpowiadamy za wszelkiego rodzaju nadwyrężenia waszych budżetów domowych i wszystko co robicie, to robicie na własną odpowiedzialność. Jedynym pocieszeniem może być fakt, że nie będziemy w tym osamotnieni, bo szał essenowych zakupowych na pewno ogarnie większość z nas, jak nie w czasie samych targów, to na pewno po nich, kiedy gry trafią na sklepowe półki.

Pamiętajcie, że na stronie essen.znadplanszy.pl będziemy publikowali również informacje niezbędne do poruszania się po salach targowych oraz do śledzenia targów z przed monitora komputera. Plany, linki, aplikacje, harmonogram pokazów gier – to wszystko znajdziecie w jednym miejscu.

* Lista tworzona jest na podstawie GeekListy BGG z premierami z Essen i będzie aktualizowana mniej więcej raz w tygodniu.