Podsumowanie akcji “Zakupy w Essen bez wychodzenia z domu”

Wprawdzie targi SPIEL w Essen skończyły się już tydzień temu, to jednak ich echo będzie jeszcze długo słyszalne. Setki gier, które zostały na nich zaprezentowane kusiły nas mechaniką i wykonaniem. Obok znanych autorów i wydawnictw swoje tytuły mieli szanse zaprezentować ci mniej znani, ale niekoniecznie mniej wartościowi. Essen to święto całego planszówkowego świata, na którym królują nowości i oczywiście… zakupy. Chodząc po targowych halach nie ma szans, żeby nie skusić się i nie kupić jakiejś gry.

Niestety nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd na SPIEL 2014 i właśnie dla takich miłośników gier postanowiliśmy wspólnie ze sklepem Planszostrefa.pl przygotować akcję, która miała im pomóc cieszyć się nowościami targów, czyli  “Zakupy w Essen bez wychodzenia z domu“.  W ramach niej każdy kto kupił w sklepie internetowym Planszostrefa.pl gry z katalogu “Essen 2014” mógł zostać jednym z dwóch szczęśliwców, którzy mogli wybrać sobie dowolną grę z tego katalogu za darmo.

Według danych otrzymanych od Adama Sikorskiego, właściciela sklepu, łącznie z dopiskiem “ZnadPlanszy” złożono 224 zamówienia, a najczęściej kupowaną grą było Aquasphere (31 szt.) Stefana Felda.

Pewnie czekacie na najważniejszą informację tego wpisu, więc nie będziemy Was trzymać w niepewności. Szczęśliwymi osobami, które będą mogły powiększyć swoją kolekcję o kolejny tytuł ze SPIEL Essen 2014 są Justyna Hansen i Marcin Olempa. Gratulujemy!

Wspólnie ze sklepem Planszostrefa.pl dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone “Essen 2014” i mamy nadzieję, że nasze inicjatywy związane z targami były przez Was pozytywnie przyjęte, a co najważniejsze pomocne.

Strona essen.znadplanszy.pl jest oczywiście wciąż aktywna i znajdziecie na niej nie tylko podsumowanie naszego rankingu “Top 30 – najbardziej wyczekiwanych gier Essen 2014“, ale również wszystkie retransmisje prezentacji gier przygotowanych przez serwis BGG.

Pamiętajcie, kolejne Essen już za rok, a my mamy nadzieję, że spędzicie je ponownie z nami :)

Planszostrefa .pl - pakowanie zakupów

Planszostrefa .pl – pakowanie

Planszostrefa .pl - zakupy już w Polsce

Planszostrefa .pl – zakupy już w Polsce

Zdjęcia zostały udostępnione przez sklep Planszostrefa.pl