Essen tuż tuż – zapraszamy do głosowania na gorące tytuły

Jakie są dwie rzeczy, które uwielbiają fani gier planszowych? Pierwsza to: statystyki, zestawienia, lity top 10, 20 czy 30 najlepszych gier do grania z teściową, teściem i kotem, który wskakuje na stół. Interesuje nas to co jest teraz “najgorętszym” tytułem, co mogą nam polecić znajomi itp. itd. A druga rzecz, którą lubią fani gier planszowych? To nowe gry, nowe instrukcje i nowe mechaniki. A jaki jest najlepszy czas żeby połączyć te dwie rzeczy? Oczywiście zbliżające się targi w Essen.

Oczywiście wszelkiego rodzaju rankingi są subiektywne i powinny być traktowane jak dobra zabawa. I do takiej właśnie zabawy zapraszamy Was już dzisiaj. Pod adresem: http://essen.znadplanszy.pl znajdziecie listę szykowanych premier na targi w Essen (*), ale nie tylko. Możecie też oddać swój głos na tytuły które Was interesują i na które czekacie. Wasze głosy będą zbierane w formie listy 30 najbardziej wyczekiwanych przez Was gier. Kto wie – może dzięki tej zabawie na Wasze radary wpadnie jedna lub dwie gry, o których wcześniej w ogóle nie słyszeliście?

(*) Lista gier tworzona jest na podstawie GeekListy BGG z premierami z Essen i będzie aktualizowana mniej więcej raz w tygodniu.