Essen 2015: lista gier, ranking, zakupy i konkurs

Już tradycyjnie przed targami SPIEL w Essen uruchamiamy naszą specjalną stronę poświęconą temu największemu świętu miłośników gier planszowych. W tym roku postanowiliśmy jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą akcję. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Lista i ranking gier

Pod adresem essen.znadplanszy.pl znajdziecie na bieżąco aktualizowaną listę gier, które będą prezentowane podczas imprezy. Już teraz jest ich 560, więc na pewno będzie z czego wybierać i nasze portfele zapewne już teraz zaczynają martwić się o swoją zawartość. No cóż, taki urok tych targów.

Pamiętajcie, że na poszczególne tytuły można głosować i tym samym budować ranking 30 najbardziej wyczekiwanych gier Essen 2015, który nie tylko jest swego rodzaju plebiscytem na najbardziej popularne gry, ale również pomocnym narzędziem dla osób, które szukają ciekawych tytułów, a nie mają czasu na przedzieranie się przez wszystkie informacje i instrukcje na ich temat, które można znaleźć w internecie.

Lista będzie co pewien czas aktualizowana, więc nic nie powinno Wam umknąć.

Zakupu z Planszostrefa.pl

W tym roku ponownie wspólnie ze sklepem Planszostrefa.pl postanowiliśmy Wam uatrakcyjnić zakupy gier z Essen bez potrzeby wychodzenia z domu. Wystarczy nasza lista, oferta sklepu i chęć zakupu. Prawdopodobnie każdy tytuł będzie można zamówić i kupić w miarę możliwości w Planszostrefie, więc warto zapamiętać adres kontaktowy: sklep@planszostrefa.pl.

Więcej informacji podamy już wkrótce.

Konkurs

Wprawdzie gra “Alchemicy” to hit ubiegłorocznych targów, ale musicie się zgodzić, że coś ją łączy z Essen. Dlatego też jest ona nagrodą w konkursie, który mamy przyjemność dziś ogłosić. Zadanie jest bardzo proste i wymaga do Was tylko chęci i kreatywności.

“Alchemików” otrzyma osoba, która prześle (kontakt@znadplanszy.pl) najlepsze pozdrowienia z tegorocznych targów w Essen dla naszych czytelników oraz całej platformy ZnadPlanszy.pl. Pozdrowienia mogą być w formie zdjęcia lub nagrania wideo i musi być na nich widoczna lub słyszalna nazwa ZnadPlanszy.pl.

Na zgłoszenia czekamy do końca targów, czyli do 11. października br.
Zapraszamy do zabawy :)