Tajemniczy Mikołaj – Prezent za uśmiech (patronat medialny)

To już nasza tradycja. Na początku grudnia Rebel.pl rusza z akcją “Tajemniczy Mikołaj” a my obejmujemy akcję swoim patronatem medialnym. Tak jest też i w tym roku. Okres mikołajkowo-świąteczny, to czas gdy więcej myślimy o bliskich, przyjaciołach i czasie, który z nimi spędzamy lub chcemy spędzić. Każdy z nas lubi dostawać prezenty, ale lubimy je też dawać. I w tym pięknym okresie szczególnie zachęcamy do pamiętania o tych, którzy może nie znajdą tak wielu prezentów pod choinką. Rebel.pl od kilku lat pomaga nam, miłośnikom gier planszowych, zrobić taki prezent nie tylko sobie, ale przede wszystkim innym. Jeżeli jeszcze nie wiecie jak działa akcja “Tajemniczy Mikołaj” to czytajcie dalej, a my jako patroni medialni bardzo gorąco zachęcamy was do zabawy :)

Już piąty rok planszówkowi Tajemniczy Mikołajowie będą wspierać szkoły, biblioteki i inne placówki, które bardzo potrzebują nowych gier planszowych dla swoich dzieci. 10 grudnia każdy z Tajemniczych Mikołajów dostanie na maila adres wylosowanej dla niego placówki – zadaniem Mikołaja jest przygotować paczkę z grą lub grami odpowiednimi dla obdarowywanych i wysłać pod wskazany adres! Razem z organizatorem akcji, sklepem Rebel.pl, zapraszamy serdecznie do uczestnictwa i okazania serca potrzebującym!

Dołącz do grona Szlachetnych Mikołajów, którzy 10 grudnia otrzymają adres losowo wybranej, niedofinansowanej placówki, która bardzo potrzebuje gier planszowych dla dzieci. Szlachetni Mikołajowie przygotowują paczki według własnego uznania i zasobności portfela i wysyłają pod wskazany adres tak, aby 19 grudnia dzieci mogły je otworzyć i się nimi cieszyć! :)

Zasady akcji “Prezent za Uśmiech”

  1. Akcja ma na celu wsparcie miejsc, w których często przebywają dzieci, a które nie mają pieniędzy na zakup gier.
  2. Mikołaje, którzy zapiszą się do akcji, mogą się z niej wycofać do 9 grudnia 2018 r. do 23:59. Po tym terminie nie ma możliwości wycofania swojego udziału.
  3. Każdy uczestnik akcji otrzyma kod rabatowy w wysokości 10% na zamówienie w sklepie REBEL.pl, jednak nie ma obowiązku wysyłania paczki za pośrednictwem REBEL.pl!
  4. “Prezent za Uśmiech” nie ma limitu kwotowego – każdy Tajemniczy Mikołaj wysyła tyle gier, na ile może sobie pozwolić.
  5. Każdy uczestnik ma obowiązek podać numer nadawczy wysłanej paczki do 14 grudnia 2018 r.
  6. Ze swojej strony będziemy jeszcze upewniać się, czy paczki doszły, ale też będziemy prosić każdego o potwierdzenie odbioru paczki.
  7. Akcja Tajemniczy Mikołaj opiera się na zaufaniu i zakłada dobre intencje wszystkich uczestników. Jeżeli nie wiesz, czy będziesz w stanie wysłać prezent – nie zapisuj się do akcji. Osoby, które nie wywiążą się ze swojego zobowiązania – zostaną ukarane. Nieuczciwości nie akceptujemy i będziemy z nią walczyć. Pamiętajcie, że jeśli nie wyślecie paczki, dana placówka nic nie otrzyma od Tajemniczego Mikołaja, więc prosimy o rozważne zapisy.

Jeżeli chcesz zostać Tajemniczym Mikołajem, kliknij tutaj.

Oczywiście tradycyjna wymiana Prezent za prezent jest również dostępna i w tej akcji też możecie wziąć udział.

Więcej o samej akcji znajdziecie pod adresem https://www.tajemniczymikolaj.pl/

Harmonogram

do 9 grudnia 2018 przyjmowanie zgłoszeń (rejestracja do akcji)
10 grudnia 2018 losowanie i przekazanie adresów TajemniczyMikołajom, również tym działającym charytatywnie
do 14 grudnia 2018 każdy Tajemniczy Mikołaj wysyła paczkę do tego dnia i wpisuje numer nadawczy w odpowiednim polu formularza
19 grudnia 2018 sprawdzenie czy paczki dotarły, wyjaśnienie ewentualnych problemów i niejasności
24 grudnia 2018 otwieramy prezenty :)
10 stycznia 2018 podsumowanie akcji na stronie REBEL.pl i stronach patronów