“Scythe” i “Najeźdźcy z Dalekich Krain” nadpływają (patronat medialny)

Jeżeli czekacie na dodruk gry “Scythe” oraz na pierwszy dodatek  do niej – “Najeźdźcy z Dalekich Krain“, to na pewno zainteresują was informacje, którymi podzielił się z nami Michał Ozon z wydawnictwa Phalanx.

Z radością informujemy, że drugi nakład gry „Scythe” oraz pierwsze jej rozszerzenie: Najeźdźcy z Dalekich Krain, są już w drodze do Polski. Kontener z grami płynie na pokładzie kontenerowca Majestic Maersk, który niedawno wpłynął na Ocean Indyjski. Statek dotrze do Polski pod koniec miesiąca. Jego trasę można śledzić na tej stronie.

Pierwszy nakład „Scythe” został przez Was błyskawicznie wykupiony, zatem zwiększyliśmy liczbę  zamówionych w dodruku gier (równocześnie transportujemy też dodatek). W związku z tym musieliśmy użyć większego, niż ostatnim razem, 40 stopowego kontenera.  To całkiem spora metalowa puszka, w której można:

– przewieźć zawartość dużego mieszkania (oraz samochód),

– swobodnie zamieszkać,

– albo zamaskować zestaw przeciwokrętowych pocisków manewrujących 3M-54 Kalibr o zasięgu ponad 1500 km, użytych bojowo przez Rosję w 2015 r. w Syrii.

My trzymamy się jednak jego podstawowego przeznaczenia, czyli przewozu dóbr konsumpcyjnych…

Mimo tego, że kontener jest w trasie, jego zawartość systematycznie maleje, gdyż wciąć realizujemy przedsprzedaż „Scythe”. Wysyłki zakupionych gier i rozszerzeń będziemy realizować w połowie maja. Potem pudełka trafią do sklepów. Jeżeli jesteście zainteresowani grą lub rozszerzeniem, to radzimy skorzystać z możliwości przedsprzedaży, gdyż połowa zawartości tego kontenera jest już sprzedana!

0 Udostępnień