Scythe – informacje o pakiecie polonizacyjnym (patronat medialny)

W ostatnich pytaniach i odpowiedziach wspominaliśmy że PHALANX rozmawia o możliwości wydania pakietu polonizacyjnego dla osób, które wsparły wydanie angielskiej wersji Scythe. Już wtedy mieliśmy dla Was dobre wiadomości, że uda się taki pakiet stworzyć i wydać. Dzisiaj mamy dla Was więcej szczegółów, pierwsze zdjęcia z produkcji i orientacyjną cenę.

Niespodziewanie w rozmowach z drukarnią przyszli nam w pomoc Hiszpanie, którzy również chcą mieć swój pakiet językowy. Drukarnia Panda ugięła się więc pod skoordynowanym atakiem hiszpańsko-polskim. Trwają właśnie przymiarki produkcyjne, które widać na poniższych zdjęciach.

Całość będzie zapakowana w białe, solidne, kartonowe pudełko, w którym zmieszczą się książki z zasadami, karta pomocy, a pod nimi, w dwóch przegródkach, komplet kart oraz plansze frakcji i graczy. W pakiecie polonizacyjnym więc będziemy mieć więcej niż w niejednej planszówce:

  • 2 książki z zasadami
  • karta pomocy
  • 10 kartonowych plansz
  • 91 kart.

Co chyba najważniejsze – karty będą w komplecie, łącznie z kartami promocyjnymi z Kickstartera. A cena takiego “polinizacyjnego update packa” będzie wynosiła około 10$ + VAT – trzymajmy więc kciuki za dobry kurs tej waluty.