Nowa inicjatywa: premiery.znadplanszy.pl

Chyba nie muszę się tu obawiać generalizowania i spokojnie mogę napisać, że dla każdego miłośnika gier planszowych informacje dotyczące premier gier to wiadomości potrafiące sporo namieszać nie tylko w głowie gracza, ale również w jego portfelu. Jeżeli informacje te dodatkowo dotyczą gier, które mają się pojawić na rynku w języku polskim, to stają się one jeszcze bardziej ważne.

W marcu br. stworzyłem na forum gry-planszowe.pl wątek pod wymownym tytułem „Zapowiedzi gier w Polsce + wydane [2013]”, na którym prowadziłem systematyczny rejestr polskich edycji  gier z podziałem na miesiące/kwartały, zaznaczając  je jako już wydane lub dopiero oczekujące na swoją premierę.

Piszę to w czasie przeszłym, ponieważ od dzisiaj zapraszamy Was wszystkich na nową stronę, która została specjalnie stworzona, aby zastąpić wspomniany wcześniej wątek na forum. Pod adresem premiery.znadplanszy.pl znajdziecie o wiele lepiej działającą listę zapowiedzi gier oraz ich premier. Możliwości techniczne dedykowanej aplikacji pozwoliły nam na dodanie kilku opcji, które usprawnią wyszukiwanie, sortowanie (kilka rodzajów filtrów) oraz śledzenie zmian (kanał RSS) na liście. Dodatkowo  oprawa graficzna jest bardziej przejrzysta i ułatwia poruszanie się po katalogu gier.

Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas aplikacja pozwoli Wam jeszcze bardziej cieszyć się z gier planszowych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z katalogu premiery.znadplanszy.pl.

P.S. Ten tekst jest wpisem inauguracyjnym „bloga technicznego” platformy ZnadPlanszy.pl. Szykujemy dla Was jeszcze kilka niespodzianek i stwierdziliśmy, że taka forma najlepiej sprawdzi się w ich przekazywaniu :)

0 Udostępnień