Tajemniczy Mikołaj. Zrób prezent sobie i innym. Radość gratis (patronat medialny)

Jak co roku dołączamy do sklepu Rebel.pl i patronujemy szczególnej akcji, bo “Tajemniczy Mikołaj” taki właśnie jest. Okres mikołajkowo-świąteczny, to czas gdy więcej myślimy o bliskich, przyjaciołach i czasie, który z nimi spędzamy lub chcemy spędzić. Zimowa pogoda za oknem tym bardziej zachęca do tych ciepłych, wspólnych spotkań. Są uczucia, emocje, ale w każdym z nas jest dziecko, któremu ten czas kojarzy się jeszcze z jedną ważną rzeczą, prezentami. Przyznacie, że prezenty to stały i wytęskniony element końca roku. Rebel.pl od kilku lat pomaga nam, miłośnikom gier planszowych, zrobić taki prezent nie tylko sobie, ale przede wszystkim innym. Jak działa akcja “Tajemniczy Mikołaj” dowiecie się z poniższego tekstu, a my jako patroni medialni bardzo gorąco zachęcamy was do zabawy :)

Obdaruj, by samemu zostać obdarowanym

Część dla klientów. Na czym to dokładnie polega?

  1. Chętni zapisują się do listy Tajemniczych Mikołajów poprzez wejście w link “Biorę udział” dostępny w profilu klienta.
  2. Wypełniają swoje “Listy życzeń” grami planszowymi, które chcieliby dostać i podają swój adres w specjalnym formularzu.
  3. 7 grudnia adresy wszystkich uczestników są losowo przydzielane innym uczestnikom – po jednym na osobę.
  4. Każdy uczestnik sprawdza “Listę życzeń” osoby, której adres został mu przydzielony i wysyła prezent pod wskazany adres.
  5. W ten sposób każdy otrzyma prezent-niespodziankę dla siebie i obdaruje inną osobę.

UWAGA! W tej części akcji mogą wziąć udział tylko osoby, które mają konto w naszym sklepie na co najmniej TRZECIM poziomie!

Jeżeli chcesz wziąć udział w “Tajemniczym Mikołaju”, to kliknij ten link

 

Część charytatywna
Dołącz, jeśli chcesz jedną paczką wywołać uśmiech na twarzach kilkunastu dzieci!

Rok temu nasi Tajemniczy Mikołaje wysłali aż 96 charytatywnych paczek, czy w tym roku pobijemy rekord?

  1. Przygotowaliśmy listę kilkudziesięciu miejsc – szkół, szpitali, hospicjów, świetlic, bibliotek, klubów i innych instytucji, które borykają sie z finansowymi problemami i w przeciągu ostatniego roku kontaktowały się z nami z prośbą o przekazanie gier. Niemal wszystkim coś wysłaliśmy, ale te kilka gier to za mało.
  2. Każdy może zaznaczyć, iż chce wysłać jedną paczkę charytatywnie. 7 grudnia (poza ewentualnym adresem innego Tajemniczego Mikołaja) otrzymasz adres wylosowanej dla Ciebie placówki.
  3. To, co będzie w paczce dla danego miejsca, ile będzie tam gier i jaką będą miały wartość, zależy już tylko od Ciebie.
  4. Paczkę charytatywną można wysłać bez brania udziału w akcji prezentowej z innymi klientami.

UWAGA: Charytatywna część akcji dostępna jest dla każdego.

Pełny regulamin akcji znajdziesz tu oraz na stronie jej poświęconej.

Harmonogram

do 7 grudnia 2017 r. przyjmowanie zgłoszeń (rejestracja do akcji)
8 grudnia 2017 r. losowanie i przekazanie adresów Tajemniczym Mikołajom, również tym działającym charytatywnie
do 15 grudnia 2017 r. każdy Tajemniczy Mikołaj wysyła paczkę do tego dnia i wpisuje numer nadawczy w odpowiednim polu formularza
19 grudnia 2017 r. sprawdzenie czy paczki dotarły, wyjaśnienie ewentualnych problemów i niejasności
24 grudnia 2017 r. otwieramy prezenty :)
10 stycznia 2018 r. podsumowanie akcji na stronie REBEL.pl i stronach patronów