Tajemniczy Mikołaj. Nieoficjalne podsumowanie – patronat medialny

Mamy już pierwsze podsumowanie akcji Tajemniczy Mikołaj, której organizatorem jest REBEL.pl, a my z przyjemnością jej patronujemy. Ostateczne informacje związane z akcją podamy zgodnie z wcześniejszą informacją 10. stycznia 2015 r., ale już teraz jest się czym pochwalić.

Zgodnie z hasłem, że „liczby nie kłamią”, zaczniemy od statystyk:

  • 136 Tajemniczych Mikołajów wzięło udział w naszej akcji,
  • 107 osób chciało dostać paczkę (i wysłać),
  • 76 osób chciało wysłać paczkę charytatywnie,
  • 29 osób wysłało tylko paczkę charytatywną.

Jak widać, chęć zrobienia miłej niespodzianki nie tylko sobie, ale również innym, również  tym najbardziej potrzebującym jest bliska miłośnikom gier planszowych.

Wraz ze sklepem REBEL.pl już teraz jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonej akcji i z tego, co się dowiedzieliśmy w przyszłym roku będzie ona przeprowadzona ponownie. Obecna edycja pozwoliła na wyłapanie kilku problemów związanych z wzajemnym zaufaniem, ale kolejne akcje dzięki temu będą jeszcze bardziej przyjemne.

O całkowitym sukcesie oczywiście będziemy mogli powiedzieć dopiero po Gwiazdce, kiedy to wszystkie prezenty zostaną otwarte. Dlatego liczymy, że do tej pory pocztowe renifery dostarczą wszystkie paczki i każdy z Tajemniczych Mikołajów otrzyma upragniony prezent. Wiemy, że gry powinny być w tym miejscu najważniejsze, ale pamiętajcie, że jeszcze ważniejsza jest możliwość sprawienia komuś niespodzianki i wywołania na jego twarzy uśmiechu.

Czekamy na Wasze komentarze oraz uwagi i propozycje związane z akcją.
Pamiętajcie, dobro zawsze wraca :)