Tajemniczy Mikołaj – coroczna wymiana prezentów i radości – patronat medialny

Po czym poznać że za chwilę święta? Na blogu Pełną Parą możecie znaleźć poradnik prezentowy, a REBEL.pl rozpoczyna akcję Tajemniczy Mikołaj. Dla osób, które nie wiedzą co to za akcja: to możliwość możliwość obdarowania kogoś nieznajomego i otrzymania samemu jakiegoś prezentu, ale również możliwość wzięcia udziału w części charytatywnej. Akcja w poprzednim roku udała się znakomicie, o czym możecie przekonać się sami czytając to podsumowanie i podziękowania.W tym roku Tajemniczy Mikołaj ruszył ponownie, a my z wielką przyjemnością objęliśmy akcję patronatem medialnym. Szykujcie swoje czerwone czapki i czytajcie dalej, bo są lekkie zmiany w regulaminie.

Jak zwykle akcja jest podzielona na dwie części: dla klientów sklepu i charytatywną. Część dla klientów jest dostępna dla osób posiadających konto w REBEL.pl przynajmniej na 3 poziomie. Część charytatywna jest dostępna dla wszystkich.


Część dla klientów. Na czym to dokładnie polega?

  1. Chętni zapisują się do listy Tajemniczych Mikołajów poprzez wejście w link “Biorę udział” dostępny w profilu klienta.
  2. Wypełniają swoje “Listy życzeń” grami planszowymi, które chcieliby dostać i podają swój adres w specjalnym formularzu.
  3. 7 grudnia adresy wszystkich uczestników są losowo przydzielane innym uczestnikom – po jednym na osobę.
  4. Każdy uczestnik sprawdza “Listę życzeń” osoby, której adres został mu przydzielony i wysyła prezent pod wskazany adres.
  5. W ten sposób każdy otrzyma prezent-niespodziankę dla siebie i obdaruje inną osobę.

UWAGA! W tej części akcji mogą wziąć udział tylko osoby, które mają konto w naszym sklepie na conajmniej TRZECIM poziomie!

Każdy uczestnik akcji otrzyma kod rabatowy w wysokości 10% (łączy się ze zniżkami PDK), jednak nie ma obowiązku wysyłania paczki za pośrednictwem REBEL.pl!

 

Część charytatywna.

Dołącz, jeśli chcesz jedną paczką wywołać uśmiech na twarzach kilkunastu dzieci! Rok temu Tajemniczy Mikołaje wysłali aż 76 charytatywnych paczek, czy w tym roku pobijemy rekord?
Przeczytaj podziękowania! »

  1. REBEL.pl przygotował listę kilkudziesięciu miejsc – szkół, szpitali, hospicjów, świetlic, bibliotek, klubów i innych instytucji, które borykają się z finansowymi problemami i w przeciągu ostatniego roku kontaktowały się ze sklepem / wydawnictwem z prośbą o przekazanie gier. Niemal wszystkim coś dostali, ale te kilka gier to za mało.
  2. Każdy może zaznaczyć, iż chce wysłać jedną paczkę charytatywnie. 7 grudnia (poza ewentualnym adresem innego Tajemniczego Mikołaja) otrzymasz adres wylosowanej dla Ciebie placówki.
  3. To, co będzie w paczce dla danego miejsca, ile będzie tam gier i jaką będą miały wartość, zależy już tylko od Ciebie.
  4. Paczkę charytatywną można wysłać bez brania udziału w akcji prezentowej z innymi klientami.

UWAGA: Charytatywna część akcji dostępna jest dla każdego.

Harmonogram akcji

do 06 XII 2016 przyjmowanie zgłoszeń (rejestracja do akcji)
07 XII 2016 losowanie i przekazanie adresów Tajemniczym Mikołajom, również tym działającym charytatywnie
do 16 XII 2016 każdy Tajemniczy Mikołaj wysyła paczkę do tego dnia i wpisuje numer nadawczy w odpowiednim polu formularza
19 XII 2016 sprawdzenie czy paczki dotarły, wyjaśnienie ewentualnych problemów i niejasności
24 XII 2016 otwieramy prezenty :)
10 I 2017 podsumowanie akcj

Regulamin akcji dostępy jest pod tym linkiem: [REGULAMIN]

tm_text