Tajemniczy Mikołaj. Oficjalne podsumowanie – patronat medialny

Wprawdzie o własnym Mikołaju może już nikt z nas nie pamięta, ale akcja zorganizowana przez REBEL.pl pod naszym patronatem, dopiero teraz doczekała się oficjalnego podsumowania. Głównie zebranie wszystkich potwierdzeń otrzymania paczek/prezentów wpłynęło na taki termin, ale w końcu możemy to napisać: Tajemniczy Mikołaj pomimo kilku trudności, zakończył się sukcesem, który cieszy nie tylko organizatora  i nas, ale przede wszystkim najważniejsze osoby, czy obdarowanych.

Podobnie jak w poprzednim, nieoficjalnym posumowaniu przedstawiamy  statystyki, bo jak wiadomo liczby nie kłamią:

  • Osób, które dostały paczkę od Tajemniczego Mikołaja i same wysłały – 107.
  • Osób, które wysłały paczkę charytatywnie  – 76.
  • W sumie było 136 Tajemniczych Mikołajów, z czego 29 wysłało tylko charytatywną paczkę.

Niestety nie odbyło się bez kilku problemów w postaci “Czarnych Mikołajów”, którzy nie chcieli się wywiązać ze swoich wcześniejszych deklaracji, ale na szczęście Rebelowy Mikołaj Awaryjny postanowił zadziałać i wszystko skończyło się dobrze. Tym złym grozimy palcem i już szykujemy rózgi, a Rebelowi gratulujemy takiej podstawy. Co to za gwiazdka bez obiecanego prezentu? Dzięki Wam nikt tego nie odczuł.

Na specjalnej stronie możecie przeczytać podziękowania wysłane od instytucji, które otrzymały gry w ramach prezentów charytatywnych. To naprawdę miła i ciepła dla serca lektura.

Hohoho! Widzimy się za rok!