Scythe – Najeźdźcy z Dalekich Krain – zaczynamy przedsprzedaż

Gra “Scythe” szturmem zdobywa kolejne stoły graczy w Polsce. Angielskojęzyczni gracze już mogą cieszyć się dodatkiem “Invaders from Afar,” ale Polacy nie gęsi i swój dodatek też mają mieć. Wydawnictwo PHALANX rozpoczyna właśnie przedsprzedaż Najeźdźców z Dalekich Krain“, a sama gra wraca do sprzedaży!

Oferta przedsprzedaży jest naprawdę kusząca. Zamawiając teraz dostajemy:

  • Po pierwsze cena: 109,95 PLN, czyli ponad 25% zniżki od sugerowanej ceny detalicznej (149,95 zł);
  • Darmowa dostawa kurierem w Polsce;
  • Karta z wariantem rozgrywki pozwalającym rozegrać partię z udziałem wielu Autom;
  • Pakiet wszystkich dodatkowych kart z kampanii na Kickstarterze. Ten sam pakiet kart był dostępny w przedsprzedaży gry podstawowej, więc jeżeli ktoś nie załapał się na nie przy kupowaniu
  • Scythe, ma teraz możliwość nadrobienia zaległości

Karta z wariantem rozgrywki pozwalającym rozegrać partię z udziałem wielu Autom to nieoficjalny, ale przetestowany i przyjęty entuzjastycznie przez społeczność graczy, dodatek do Scythe. Wydawnictwo przetłumaczyło go i wydrukuje na dobrym papierze, tak by nie odbiegał jakością od pozostałych komponentów gry. Nie będzie już problemu żeby zagrać w Scythe w “więcej” osób w trybie solo.

Dostawa rozszerzeń zakupionych w przedsprzedaży – kwiecień/maj 2017 r.

Do tego wraca możliwość nabycia Scythe w przedsprzedaży za 299,95 PLN oraz pakietu Scythe + dodatek + bonusy w cenie 399,95 PLN.

0 Udostępnień