Scythe – ruszyła przedsprzedaż, a liczba gier jest ograniczona

Nie ma czasu do stracenia. Ruszyła przedsprzedaż polskiej wersji Scythe i jeżeli chcecie załapać się na bonusy nie powinniście tracić ani chwili bo liczba gier (i pakietów polonizacyjnych) w zamówieniach przedpremierowych jest ograniczona. Szczegóły poniżej.

Zamawiając Scythe prosto od PHALANX albo w wybranych sklepach partnerskich Vertimy możecie liczyć na:

  • 20% zniżki od sugerowanej ceny detalicznej gry (349,95 zł),
  • pakiet 4 unikatowych kart spotkań (nr 29-32)
  • pakiet 4 unikatowych kart spotkań (nr 33-36)
  • pakiet 4 unikatowych kart celów (nr 24-27)
  • pakiet 6 unikatowych kart fabryki (nr 13-18)
  • unikatowy obraz Jakuba Różalskiego pt. “Pierwszy śnieg” z opisem i podpisem Autora, wydrukowany w formacie kartki pocztowej. (obraz został wykorzystany w grafice poniżej)

Powyższe karty pochodzą z kampanii crowdfundingowej gry na portalu Kickstarter (tzw. stretch goals). Nie trafią do normalnej dystrybucji po zakończeniu przedsprzedaży. Karty te, tak jak wszystkie inne komponenty gry, są w polskiej wersji językowej.

Obraz Jakuba Różalskiego pt. “Pierwszy śnieg” jest kolekcjonerskim dodatkiem do gry, dostępnym wyłącznie w tej przedsprzedaży. Jakub namalował go specjalnie dla Was, by podziękować Wam za wsparcie, jakie dajecie jego twórczości.

Uwaga: liczba gier w przedsprzedaży jest ograniczona do 200 egz. Zamówcie jak najszybciej, by mieć pewność otrzymania gry w powyższej konfiguracji. W razie remisu, liczy się kolejność zamówień.

Dostawa gier zakupionych w przedsprzedaży – październik 2016 r.

Scythe_Przedsprzedaz

Pakiet polonizacyjny

Angielska edycja gry Scythe została wydana za pomocą finansowania społecznościowego na platformie Kickstarter. Zebrała 1,8 mln dolarów, a jej wydanie wsparło prawie 18 tysięcy osób. Wśród nich wielu Polaków.

Jeśli jesteś jednym z nich, wydawnictwo PHALANX przygotowało dla Ciebie pakiet polonizacyjny do gry, który zawiera:

  • 2 książki z zasadami
  • kartę pomocy
  • 10 kartonowych plansz (5 plansz graczy, 5 plansz frakcji)
  • 91 kart

Zawartość tego pakietu pozwoli wymienić wszystkie językowo zależne angielskie komponenty gry na polskie (poza jej pudełkiem i kartą osiągnięć – achievment sheet). Co więcej, w środku znajdują się również unikatowe karty promocyjne z kampanii na platformie Kickstarter – również w polskiej wersji językowej!

Uwaga: liczba pakietów jest ograniczona do 95 egz. W razie remisu, liczy się kolejność zamówień. Sugerowana cena detaliczna: 64.95. Dostawa kurierem w cenie.

Dostawa pakietów (w tym tych zakupionych w przedsprzedaży) planowana jest na październik 2016 r.

Prezentacja zawartości

Co dokładnie można znaleźć w środku Scythe jak i pakietu polonizacyjnego znajdziecie w wideo przygotowanym przez Marcina