Wesoła farma: instrukcja (patronat medialny)

Z wielka przyjemnością ogłaszamy objęcie patronatem medialnym ekonomicznej gry dla dzieci. O ile nowe gry ekonomiczne nie robią na nas już takiego wrażenia, to jednak tego typu gra dla dzieci już tak. Dzięki nowej linii gier, opatrzonej logo 2Pionki, Portal Games rozpoczyna wydawanie lżejszych, rodzinnych i imprezowych tytułów. “Wesoła farma” to pierwsza gra z tej serii.

Gra oprócz ślicznej grafiki, która na pewno spodoba się młodym graczom, zawiera elementy ekonomiczne, które znamy z poważnych tytułów. Dzięki “Wesołej farmie” gracze już za kilka lat będą mogli bezproblemowo zasiąść z nami do ciężkiej Agricoli lub innej gry związanej z uprawą roli, rozwojem naszego gospodarstwa i żywieniem jego mieszkańców.

Jednocześnie wierzymy, że w czasie gry nie będą też się nudzić starsi gracze, bo kupowanie nasion, obsiewanie pól, hodowanie i karmienie zwierząt naszymi plonami potrafi wciągnąć każdego. Obserwacja naszych owieczek, królików, krówek i świnek, które rosną na naszych oczach i zamieniają się w “jamniki” jest przyjemnością samą w sobie. Sprawdzone! ;)

Poniżej prezentujemy grafiki z gry oraz pełną instrukcję.

WP-6 WF-1 WF-2 WF-3 WF-4 WF-5 WF-cover

Pobierz (PDF, 8.64MB)