Potwory w Tokio: Doładowanie – instrukcja. Patronat medialny.

Grę “Potwory w Tokio” (“King of Tokyo”, autor: Richard Garfield) określa się tytułem, który ponownie wprowadził kości na planszówkowe salony. Świetne połączenie kościanej losowości, przyciągającej oko oprawy graficznej z olbrzymia porcją dobrej zabawy, pozwoliło “Potworom” podbić serca graczy bez względu na ich wiek. Nic dziwnego, że gra doczekała się dodatków.

O wersji podstawowej “Potworów z Tokio” możecie przeczytać na naszych blogach:

Agnieszka “Scheherazade” Weidemann: “Co ma takiego, że przyciągnęła do siebie rzesze fanów na całym świecie? Przecież są na rynku dostępne również inne gry kościane, nawet o ciekawszej mechanice, które nie są nawet w części tak popularne. […] Potwory w Tokio pod względem tematycznym to strzał w dziesiątkę. Zasiadając do tej gry trzeba nastawić się na bardzo lekką i mocno losową grę, trzeba grać w zainteresowanym nią gronie i najlepiej w więcej niż 3 osoby. Wtedy wiele zyskuje i okazuje się bardzo przyjemną grą. Tak przyjemną, że powiem krótko i treściwie – polecam“.

Mirosław “Tycjan” Gucwa: “Potwory w Tokio mają w sobie to coś, co wciąga graczy i nie przypominam sobie, żebym grał w nią nie mniej niż dwa razy pod rząd. Zawsze mieliśmy chęć do powtórzenia gry i ponownym wysłaniu potworów do ataku, a że jest szybka, więc ta decyzja była tym bardziej łatwiejsza. Gra jest genialna i nie pozwólcie sobie wmówić, że to tylko zwykła gra w kości. Nie, to są Potwory w Tokio, w której monstra zaciekle ze sobą walczą, a gracze z przyjemnością w tym uczestniczą i dobrze się przy tym bawią“.


Taka gra aż prosi się o dodatki, a dzięki wydawnictwu Egmont w końcu i polska wersja się ich doczekała. “Potwory w Tokio: Doładowanie” to spełnienie marzeń każdego potwora pragnącego narobić kłopotów w tytułowym Tokio. Ciebie pewnie też :)

W pudełku znajdziesz 56 kart ewolucji, dające potworom unikalne cechy, które nie tylko urozmaicą grę, ale dodatkowo każdą zrobią wyjątkową i niepowtarzalną.

Oprócz specjalnych kart, dodatek wprowadzi do gry nowego potwora. Panda? Samuraj? Poznajcie Pandakaia!

POWER UP wizualizacja RGB

Instrukcja:

Pobierz (PDF, Unknown)

BOX 3D king of tokio powerUp h RGB

17 Udostępnień