Atrakcyjna przedsprzedaż Zombie 15′. Patronat medialny ZnadPlanszy.pl

Gier, filmów, książek lub innego tego typu elementów popkultury o zombie jest tyle, że nawet najwierniejsi fani tej tematyki nie są w stanie nad wszystkim zapanować i wszytko poznać. My jednak na przekór wielkim liczbom, chcemy Wam polecić jeden konkretny tytuł związany z hordami atakujących nas umarlaków. Już w maju wydawnictwo Egmont wyda w polskiej wersji językowej, bardzo dobrze przyjętą grę “Zombie 15′“, która oprócz świetnej oprawy graficznej, plastikowych figurek, ma jeszcze jedną, ale chyba najważniejszą cechę, czyli walkę z czasem.

BOX 3D Zombie 15 elementy RGB

 

Prawie wszyscy ludzie w mieście zamienili się w łaknące świeżego mięsa zombie. Nieliczni, którym udało się przetrwać, stali się dla nich pożywieniem. Walcz z hordami zombie, pomagaj innym ocalonym i co najważniejsze – nie daj się zabić!

Gra została podzielona na 15 scenariuszy, które można rozegrać osobno, ale w całości tworzą one jedną kampanię, której ukończenie powinno być prawdziwym wyzwaniem dla każdego miłośnika tematyki Zombie.

Przejście wszystkich scenariuszy to prawdziwe wyzwanie oraz zabawa na kilkadziesiąt godzin. Jeżeli uda ci się tego dokonać, będziesz mógł ściągnąć z naszej strony www nowe przygody albo stworzyć swoje własne za pomocą kreatora scenariuszy.

ofertaKażdy scenariusz to nie tylko inny cel, ale również inny układ kafli oraz inna liczba zombie, którym trzeba stawić czoła. Poziom trudności wzrasta wraz z kolejnymi scenariuszami, które stopniowo wprowadzają kolejne zasady, więc każdy, nawet początkujący będzie wstanie zagrać w “Zombie 15′” i zostać ekspertem od zombie.

Aby przetrwać w postapokaliptycznym świecie, musisz eksplorować opuszczone budynki w poszukiwaniu zapasów oraz broni. Siekiera, karabin Ak-47, piła mechaniczna, a nawet pokrywa od śmietnika to cenne znaleziska, które pomogą ci w walce z zombie. Aby wygrać, gracze muszą ze sobą współpracować – ustalić wspólną taktykę i podzielić się zadaniami. Nieraz będą musieli opatrywać rany swoich przyjaciół, a nawet nieść ich nieprzytomnych na plecach.

“Zombie 15′” jest to gra kooperacyjna dla 2- 4 graczy, w której żeby wygrać nie wystarczy uciec lub pokonać wrogich nieumarłych, trzeba to zrobić w określonym czasie – w tytułowych 15 minutach. Podczas gry odmierzanie czasu ułatwi, dołączona do gry ścieżka dźwiękowa (płyta CD. Kiedy usłyszysz przerażający ryk, dostaw kolejne figurki zombie na planszę, a kiedy czas się skończy sprawdź, czy przeżyłeś. Emocje podczas gry są tak duże, że czasami naprawdę trzeba to sprawdzić ;)

“Zombie 15′” to nie tylko ciągła walka z wrogami i czasem, ale przede wszystkim szalona zabawa dla każdego, która dzięki komiksowej grafice, powinna spodobać się nawet graczom, którzy nie przepadają za tego typu tematyką. Z tego też powodu z wielką przyjemnością objęliśmy patronatem medialnym ten tytuł, a przy okazji zachęcamy do lektury instrukcji, ale przede wszystkim do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty przedsprzedażowej, której szczegóły widzicie po prawej stronie.

Informacje o grze:

  • autorzy: Guillaume Lemery, Nicolas Schlewitz;
  • liczba graczy: 2-4 graczy;
  • wiek graczy: 14-114 lat;
  • czas rozgrywki: 15 minut.

Instrukcja:

Pobierz (PDF, Unknown)

BOX-3D-Zombie-15-elementy-new

19 Udostępnień