Scythe przypłynie 25 października, a na horyzoncie już widać Najeźdźców z Daleka

Wybudowany w 2013 roku, o zanurzeniu 13.5m i średniej prędkości 16 węzłów MAJESTIC MAERSK, to kontenerowiec który jest odpowiedzialny za przewiezienie polskiego wydania ScytheMa on wpłynąć 25 października do Gdańska. Trzymamy kciuki za brak przygód po drodze. A na horyzoncie pojawiła się możliwość spolszczenia dodatku do gry Invaders from afar, ale decyzja jeszcze nie została podjęta.

Już możecie zapoznać się ze spolszczeniem instrukcji do tego dodatku poniżej. Niestety minima produkcyjne dla dodatku są wysokie, a samego tłumaczenia jest tam niewiele. W połączeniu z ceną 30$ (czyli około 120zł) powoduje, że wydawnictwo PHALANX jeszcze nie podjęło decyzji o przyłączeniu się do druku dodatku.

My oczywiście chcielibyśmy mieć wersję polską Najeźdźców z daleka, tak jak pewnie i wy. Może warto więc dać znać wydawnictwu ile osób byłoby chętnych do zakupienia takiego pudełka w cenie 120zł? A na osłodę wspomniana wcześniej instrukcja

Pobierz (PDF, 13.99MB)

 • Powiedzcie: gdzie zrobić przelew!?
  Moja żona zawsze gra zielonymi, więc muszę pozyskać Albion. :)

 • Adrian Grochocki

  chcemy dodatek;]

 • Paweł Kajak

  I ja, i ja!

 • madeusz

  MAJESTIC MAERSK ;)

 • Fiszu

  Również jestem chętny. Czekam obecnie na polską premierę, więc … nie zostawcie tych którzy czekali na polskie wydanie gry a teraz pozostaną bez możliwości jej grania z dodatkiem :(
  Dodam, że gra sama w sobie jest droga, więc dla fanów tej gry, mimo skromnej zawartości pudełka, i tak gra jest warta świeczki :)