“Guildhall: Fellowship”. Wymyśl polską nazwę i zdobądź własną kopię dla siebie oraz… (patronat medialny)

Pewnie zgodzicie się, że nie mamy szczęścia do polskich tłumaczeń tytułów zagranicznych filmów. Ale mamy szansę przynajmniej w przypadku gier planszowych zabłysnąć i stworzyć tytuły perełki. Tym bardziej jeżeli chodzi o gry wydawnictwa Lucrum Games, bo tylko ono wydaje przecież “Grę ze śliwką na okładce i liczbą Pi w tle”. Dlatego zgodnie z obietnicą zapraszamy na nasz wspólny konkurs dotyczący wymyślenia polskiego tytułu dla gry “Guildhall: Fellowship”. Jest to o tyle ciekawy konkurs, że każdy może w nim wygrać.

Więcej o samej grze możecie przeczytać tutaj, więc teraz przypomnimy wam tylko najważniejsze szczegóły:

Znana już graczom od roku 2012 gra “Guildhall” zostanie wydany w zupełnie nowej tematyce i szacie graficznej. 

W pierwowzorze średniowieczne cechy walczyły o prym. Spiskowano, dokonywano zdrad i kradzieży. Oczywiście w praktyce gracze wykładali karty tworząc halę cechów, tak by maksymalizować efekty i tworzyć zabójcze combosy.

W nowej wersji chodzi mniej więcej o to samo, tyle że w miejsce cechów wkraczają magiczne i wojownicze gildie. Spotkacie w grze przeróżnych Kapłanów, Szpiegów, Wojowników, Mistyków, Przywódców i Magów.

A jakby wam było mało to jeszcze możecie posłuchać chłopaków z “Melanżownia TV”:

Konkurs: “‘Wielka Hala Cechu’? To nie przejdzie!”

Podstawę wiedzy o grze już macie, więc teraz musicie tylko wytężyć szare komórki i wymyślić jaki powinien być polski tytuł gry, w której gildie w świecie fantasy tworzą najbardziej zawadiacką i niebezpieczną drużynę.

Nie musicie tłumaczyć tytułu dosłownie. Ważne żeby był to tytuł dla całej serii, który będzie chwytliwy, mocny, łatwo wpadający w pamięć i zmieści się w szyldzie na pudle gry w miejsce słowa “Guildhall”.

Oczywiście nie musi to być tylko jedno słowo, ale więcej niż dwa pewnie nie zmieścicie na szyldzie, choć kto wie… Najważniejsze żeby tytuł pasował do całej serii. Trylogia będzie nosić podtytuły: “Drużyna”, “Sojusz”, “Przymierze”.

Guildhall-Fantasy-set

W konkursie do wygrania będzie dowolna gra z serii “Guildhall” i otrzyma ją osoba, która nadeśle jako pierwsza zwycięską propozycję na adres konkurs@lucrumgames.pl. W przypadku gdy ta sama propozycja zostanie zgłoszona kilka razy, a zostanie wybrana, liczy się data nadesłania maila. Pozostali otrzymają kolekcjonerskie gadżety z motywami gier wydanych przez wydawnictwo Lucrum Games.

Ale to nie koniec nagród!

Kolejny egzemplarz gry zostanie wręczony jednej osobie spośród wszystkich, które nadeślą zgłoszenie na konkurs. Aby jednak uruchomić tę część konkursu i zwiększyć swoją szansę musicie podołać małemu wyzwaniu. Łączna liczba polubień i udostępnień konkursowego wpisu na stronie wydawnictwa (konkretnie tego) musi przekroczyć 100 polubień oraz udostępnień łącznie.

Konkurs trwa od 21.07 do 25.07 do godz. 20.00. Rozwiązanie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 27.07 na platformie ZnadPlanszy.pl oraz na fanpage’u wydawnictwa Lucrum Games.

Uwaga: wydawca zastrzega sobie, że może nie wybrać (nie wykorzystać) żadnej ze zgłoszonych propozycji. W tej sytuacji nagrodzony zostanie tytuł, który najbardziej spodoba się wydawcy i redaktorom ZnadPlanszy.pl.

Fellowship_Packaging_flat