T.I.M.E Stories – poznajcie cel misji na wspieram.to

Data kiedy wystartuje akcja ufundowania polskiego wydania T.I.M.E Stories zbliża się wielkimi krokami – zostało tylko 11 dni!. Chyba wszyscy zainteresowani najbardziej czekają na informacje o celu kampanii, cenach, progach i o dostępności dodatków. W końcu wiemy coś więcej. Dostaliśmy informacje z pierwszej ręki, od osoby która będzie Wam  towarzyszyć w podróżach w czasie i wprowadzi w tajniki pracownika agencji T.I.M.E – od samego Boba. (*)

TS_Bob_LD
Pierwszym poziomem decydującym o powodzeniu akcji jest wydanie gry T.I.M.E Stories w pełnej polskiej wersji językowej. To podstawowy cel projektu, po którego odblokowaniu wasze wsparcie będzie pracować na odblokowanie do wydania po polsku kolejnych scenariuszy: Sprawa Marcy, Proroctwo Smoków oraz Co skrywa Maska?

boxy_pl3

Odblokowane dodatki będą możliwe do “dokupienia” przez wspierających, a dodatkowo przez parę dni od momentu ich odblokowania będą obowiązywać na nie niższe ceny tzw: early bird (ranne ptaszki). Wspierający nie poniosą żadnych kosztów przesyłki, niezależnie czy będzie ich interesować tylko podstawka czy dodatki, ani sposób w jaki będą chcieli aby paczka do nich dotarła: pocztą, paczkomatami czy kurierem.

TS_Bob_LD
Planowana data premiery całej serii to Jesień 2016 roku, dokładna data uzależniona jest nie tylko od postępu prac nad lokalizacją, ale także tego jak będą one przebiegać u 3 partnerów, którzy dołączą do druku (Włochy, Japonia, Hiszpania). O przebiegu prac będziemy na bieżąco informować.

Poniżej możecie zobaczyć jak przedstawiają się ceny w trakcie trwania akcji.

TS - ceny

TS_Bob_LD (*) Bob to postać pojawiająca się jak na razie we wszystkich scenariuszach do T.I.M.E Stories – jest naszym opiekunem i nauczycielem. Wpis ten został przygotowany na bazie materiałów z oficjalnego newslettera wydawnictwa Rebel.pl. Zachęcamy zarówno do zaglądania na nasze strony jak i zapisanie się właśnie na ten newsletter na stronie kampanii na wspieram.to

 

0 Udostępnień