Zamki Szalonego Króla Ludwika już niedługo na Wspieram.to – patronat ZnadPlanszy.pl

Polską wersją gry Suburbia autorstwa Ted Alspacha wydawnictwo Planszóweczka.pl postanowiło rok temu wkroczyć na rodzimy rynek gier planszowych. W tym roku Planszóweczka.pl również chce wykorzystać potencjał Teda Alspacha i wydać jego najnowszą grę Castles of Mad King Ludwig. Tym razem, w proces ten wydawnictwo chce zaangażować również graczy i dlatego już 14. listopada zostanie uruchomiona specjalna strona projektu na platformie Wspieram.to, którego celem jest zebranie środków na wydanie gry Zamki Szalonego Króla Ludwika.

W grze będziemy musieli zaspokoić budowlane zachcianki Króla Ludwika II Bawarskiego i zbudować dla niego zamek marzeń. A naprawdę na zamkach to on się znał, bo trudno konkurować ze słynnym zamkiem w Neuschwanstein, który zainspirował samego Disneya przy projektowaniu sławnej budowli w jego parku rozrywki. Kto nie zna bawarskiego „zamku Disneya”?

Będziemy więc musieli spełniać kaprysy władcy i budować coraz to bardziej wymyślne komnaty i elementy zamku, a zarazem pełnić rolę Mistrza Budowlanego, który określa ceny poszczególnych elementów zamków dla innych graczy. Tak, w budowie nie będziesz osamotniony (istnieje jednak w grze opcja gry solo) i na ostateczny werdykt Króla wypłyną nie tylko zdolności architektoniczne graczy, ale również ich zdolność do właściwej wyceny elementów potrzebnych do budowy. Tutaj bez taktycznych ustępstw nie jest łatwo wygrać.

Więcej o samej grze oraz o projekcie na platformie Wspieram.to, już wkrótce dowiecie się z naszego serwisu, ponieważ ZnadPlanszy.pl ma wielką przyjemność objąć patronatem medialnym wydanie gry Zamki Szalonego Króla Ludwika.

Tymczasem zapraszamy wszystkich na stronę (wspieram.to/zamki), która odmierza czas, jaki pozostał do uruchomienia całej akcji. Niech umykające sekundy będą dla Was wyznacznikiem zbliżającego się dnia, w którym będziemy mogli pomóc wydać bardzo ciekawą grę, nie tylko dla miłośników gier budowlanych.

zamki-wspieramto

0 Udostępnień