Zamki Szalonego Króla Ludwika – START na Wspieram.to (patronat medialny)

Na platformie Wspieram.to właśnie ruszyła kampania mająca na celu wydanie polskiej wersji gry Zamki Szalonego Króla Ludwika.  Akcja została zorganizowana przez wydawnictwo Planszóweczka.pl, które liczy na Waszą pomoc, bo bez niej nie będą w stanie zrealizować swoich planów.

zawartosc pudelka

Celem akcji jest zebranie 25 tysięcy złotych. Po zebraniu pieniędzy, po mniej więcej 120 dniach gra powinna być już dostępna w Polsce, czyli  na początku 2015 roku będziemy mogli zagrać w zlokalizowaną wersję Zamków.

Michał Matłosz właściciel Planszóweczki.pl od razu chciał wydać najnowszą grę Teda Alspacha po polsku, bo jako wydawca jego wcześniejszej gry (Suburbia) wiedział, że jest to autor godny pełnego zaufania. Niestety nie wszystko potoczyło się zgodnie z planem. Jak mówi sam Michał “… Niestety (albo stety) Ted szukając lepszej jakości i pewnie trochę lepszej ceny, przeniósł druk do Chin. No i tutaj skończyło się rumakowanie – liczba pudełek, które trzeba zamówić i koszt transportu zdecydowanie przekracza nasze możliwości finansowe – zwłaszcza jeśli chcemy utrzymać cenę gry o ponad 60 zł niższą niż na rynku europejskim (sugerowana cena Castles of Mad King Ludwig to 50 euro w Europie i 60$ w USA).

Co oferuje wydawnictwo wszystkim, którzy będą chcieli pomóc w akcji?

Dzięki zebranej kwocie będziemy mogli sprzedać w regularniej cenie 139 zł (na wspieram.to już od 99 zł), a nie 199 zł. Część z potrzebnej kwoty już mamy, brakuje nam 25 tysięcy złotych.

Ale to nie wszystko.
Jak zwykle chcemy, żeby Polscy gracze mieli lepiej, więc oprócz dużo lepszej ceny, szykujemy dla Was jeszcze jedną niespodziankę, ale tą jeszcze przez chwilę nie możemy się podzielić. Pamiętajcie jednak, że wspieracie nas nie tylko kupując grę, ale też mówiąc o akcji swoim znajomym.

No i najważniejsze:
Nie dość, że Polska wersja jest sporo tańsza niż amerykańska czy europejska to jeszcze możecie zaoszczędzić 40 zł kupując jeden z pakietów dla pierwszych wspierających. Ale spieszcie się, liczba jest mocno limitowana!


My jako patroni medialni gry oraz całej akcji związanej z wydaniem polskiej wersji Zamków Szalonego Króla Ludwika gorąco zachęcamy Was do wsparcia tej inicjatywy, bo ta gra jest tego warta.

Więcej szczegółów na stronie kampanii: https://wspieram.to/…

pudelko

15 Udostępnień