Tash-Kalar: Legendarna Arena – patronat medialny

Nazwisko Vlaady Chvátila kojarzy się z grami, które na trwałe wpisały się w planszówkowy kanon. Autor m.in. Through the Ages: A Story of Civilization, Dungeon Lords, Dungeon Petz, Mage Knight Board Game, czy też imprezowej Pictomanii potrafi stworzyć gry, które od samego początku zyskują rzesze fanów.

Tash-Kalar: Legandarna Arena to gra wyjątkowa w jego karierze, ponieważ ma ona prawdopodobnie tylu samo wielbicieli, jak i przeciwników. My zdecydowanie widzimy w niej potencjał, który odkrywa się wraz z każdą kolejną rozgrywką w Tash-Kalar. Jest to gra, która przy prostych zasadach daje graczowi bardzo dużo sposobności do wykorzystania swojego intelektu. Trzeba ją smakować pomału, żeby poznać jej prawdziwy, wyrafinowany smak.

Z tego powodu z wielką przyjemnością objęliśmy patronatem  medialnym polską wersję gry Tash-Kalar: Legandarna Arena, która zostanie wydana przez wydawnictwo REBEL.pl.

W grze wcielimy się rolę jednego z wielkich magów – przywoływaczy, którzy stoczą zaciekłą walkę na legendarnej, tytułowej arenie Tash – Kalar. Wykorzystując moc tajemnych znaków magowie są zdolni do przywoływania istot, które będą walczyć w ich imieniu. W tej walce liczy się nie tylko siła miecza i  magiczna moc walczących istot, ale również, a może przede wszystkim  spryt, taktyka i strategia maga. Walczyć możemy w pojedynkę lub w drużynie, ale zawsze wygra tylko najbardziej sprawny w posługiwaniu się magią znaków. Pamiętaj, że tutaj trening czyni mistrza, a nie pochopne wyciąganie wniosków na podstawie tego, czego po raz pierwszy doświadczysz. Tash – Kalar to starcie umysłów, które powoli pokazuje swoje uroki, aby na końcu usidlić przy sobie każdego miłośnika wymagających gier.

Do dyspozycji otrzymamy trzy frakcje istot, które będziemy mogli przywołać, aby za nas toczyły walkę przybliżającą nas do zwycięstwa. Już niedługo zaprezentujemy każdą z nich, a na końcu przeczytacie pełną recenzję gry Tash-Kalar: Legandarna Arena.

tkbox3d

0 Udostępnień