Waleczne Piksele 2 – instrukcja, premiera (patronat medialny)

Minęło parę miesięcy odkąd na naszych stołach, dzięki wydawnictwu Portal zaczęliśmy toczyć boje pikselowatymi wojownikami. Waleczne Piksele okazały się hitem nie tylko za oceanem, skąd do nas przybyły, ale również w naszym kraju nad Wisłą. 24 kwietnia w trakcie trwania festiwalu Pyrkon, odbędzie się premiera Walecznych Pikseli 2 (na festiwalu będziecie również mogli odebrać grę jeżeli zamówiliście grę w przedsprzedaży). Jeżeli szukacie nowych wyzwań i nowych możliwości nie trzeba pewnie Was namawiać, ale druga część jest niezależną grą i to właśnie od niej możecie zacząć swoją przygodę z tą serią.

Jeżeli nic nie wiecie o tej serii zapraszamy Was do przeczytania dwóch świetnych recenzji: [Recenzja 1], [Recenzja 2]. Waleczne Piksele 2 to przede wszystkim dwie, zupełnie nowe talie – każda z unikatowymi 25 kartami dla każdego gracza. Posiadacze pierwszej części będą mogli stoczyć zupełnie nowe pojedynki pomiędzy armiami z dwóch różnych pudełek, ale nie tylko. Każdy z graczy będzie mógł przygotować swoją własną talię, łącząc karty z części pierwszej i drugiej. A możecie obaj gracze postanowią rozegrać pojedynek ciągnąć karty ze wspólnej talii?

Grając w Waleczne Piksele 2, gracze otrzymają również nowe możliwości: taktyki. Na niektórych postaciach, zamiast akcji, znajdziemy taktyki, które po wyłożeniu działają przez trzy najbliższe tury. Nowe możliwości, nowi bohaterowie i ta sama świetna, pikselowa grafika. Premiera już 24 kwietnia.

pixyrazem

 

waleczne

 

Pobierz (PDF, 6.91MB)