Achaja – gra planszowa (patronat medialny)

Kontynuujemy naszą przygodę z polską literaturą przenoszoną na grunt gier planszowych i współpracę z wydawnictwem RedImp i Krzysztofem Wolickim. Na horyzoncie pojawia się “Achaja – gra planszowa“, a my ponownie z przyjemnością obejmujemy ją naszym patronatem medialnym.

W grze poprowadzimy własny ród książęcy do obalenia dotychczasowej władzy Królestwa Troy, a o losach Achai dowiemy się od naszych szpiegów, którzy przekazują nam wieści za pomocą kart wydarzeń. Te raporty, to nie tylko źródło fabuły, ale ważny mechanizm, który ma wpływ na układ sił w królestwie, w grze. “Achaja – gra planszowa” to gra taktyczna, w której musimy rozwijać swoją przyszłą polityczną karierę z wykorzystaniem intryg, podstępów i własnych aktywów. Wszystko to po to, aby rządzić w Królestwie Troy.

Gra do dobrej zabawy nie wymaga znajomości powieści Andrzeja Ziemiańskiego, ale Ci, którzy ją znają na pewno odnajdą w niej znane postacie, miejsca i wydarzenia.

Podobnie jak “Pan Lodowego Ogrodu” gra zostanie wydana z wykorzystaniem platformy Wspieram.to. Kampania startuje 14. kwietnia br., o godz. 12:00. Już teraz została uruchomiona specjalna strona www.achaja.pl, odmierzająca czas jaki pozostał do rozpoczęcia akcji.

0tygodni0dni0godzin(y)0minut(y)0sekund(y)

Już wkrótce podamy więcej informacji o grze oraz o mechanice, jaka została w niej zastosowana. Śledźcie naszą stronę, bo zapowiada się kolejny emocjonujący tytuł od Krzysztofa Wolickego i wydawnictwa RedImp.

11061175_1094279483931074_1644152050226217636_o