“Steam Works” – patronat medialny

Jeżeli nie wiecie co to jest Steampunk,  to wyobraźcie sobie znane z historii czasy wiktoriańskie wypełnione napędzanymi parą, elektrycznością i siłą sprężyn maszynami i pojazdami. To tak jakby dzisiejszy świat cofnął się “stylistycznie” o kilka wieków, ale zachował swój rozwój technologiczny i pęd ku nowemu. “Steam Works” zabierze Was do takiego właśnie świata, a dzięki wydawnictwu Baldar, przemówi on do nas po polsku.

W grze nie tylko poczujemy steampunkowy klimat, ale będziemy go dodatkowo sami tworzyć. Jako zdolni wynalazcy staniemy się twórcami różnego rodzaju maszyn i urządzeń, które dzięki swoim zdolnością pozwolą nam budować kolejne maszyny, a w konsekwencji zdobywać punkty.

W “Steam Works” na pewno nie będziecie narzekać na powtarzalność rozgrywek, gdyż nie pozwoli na to zastosowana w grze mechanika pojawiania się nowych części do tworzenia urządzeń. Każda rozgrywka to inne maszyny do zbudowania i ulepszania, a specjalne możliwości kierowanych przez nas ośmiu różnych wynalazców jeszcze bardziej ją nam urozmaicą.

steamworks-foto

Niepowtarzalność to nie jedyna cecha tego tytułu, bo jak widać na zdjęciu, jest nią również bogactwo komponentów i świetna oprawa graficzna, która bardzo łatwo nas pochłonie i skupi uwagę na walce o części i na projektowaniu kolejnych maszyn, które doprowadzą nas do zwycięstwa.

Obok takich gier trudno przejść obojętnie, dlatego z wielką przyjemnością obejmujemy ją patronatem medialnym i zapraszamy, wspólnie z wydawnictwem Baldar, już w marcu, na platformę Wspieram.to, na której ruszy kampania związana z wydaniem polskiej wersji tej gry.

A już teraz możecie przeczytać recenzję gry “Steam Works” na blogu “Dobre gry“.

steamworks-2

Przypominamy również o trwającej właśnie kampanii związanej z wydaniem innej gry tego samego wydawnictwa – “Simurgh“. Już teraz wiadomo, że gra na pewno zostanie wydana, ale kolejne wpłaty mogą polepszyć jej wykonanie oraz odblokować wydruk dodatku “Call of the Dragonlord”. Więcej o grze znajdziesz na naszym specjalnym blogu: wspieramto.znadplanszy.pl.