Dice Brewing – patronat nad grą

Ireneusz Huszcza i Filip Głowacz – autorzy Piwnego Imperiu i założyciele wydawnictwa Board and Dice, są już ze ZnadPlanszy bardzo długo. Nasze platforma objęła patronat medialny nad ich pierwszym tytułem. Był to też pierwszy patronat medialny ZnadPlanszy.pl. Dzisiaj z niekrywaną przyjemnością możemy ogłosić, że kontynuujemy świetną współpracę z Irkiem i Filipem i ich kolejny tytuł – Dice Brewing, również obejmujemy patronatem.

Co o grze sądzimy mogliście już przeczytać w przedpremierowym tekście Tycjana. Dzisiaj prezentujemy również szkic okładki (to nie jest jeszcze wersja ostateczna) i pierwsze informacje o samej grze. Znamy też cenę gry w przedsprzedaży – za 50 kości, talię kart (z rewelacyjnymi grafikami – jeżeli ich jeszcze nie widzieliście, obejrzyjcie je tutaj), 56 żetonów i 4 plansze graczy przyjdzie nam zapłacić tylko 89zł (cena detaliczna). Ale to nie wszystko co w tej cenie dostaniemy, ale o tym napiszą już sami autorzy na swoim odświeżonym blogu: boardanddice.znadplanszy.pl. Skopiowaliśmy wszystkie wcześniejsze teksty pod ten adres, a piwneimperium.znadplanszy.pl zostanie zarchiwizowany. Koniecznie zaktualizujcie swoje zakładki i rssy na nowy adres!

Dla tych, którzy będą zainteresowani przedsprzedażą, w której znajdą się pewne dodatkowe elementy możemy zdradzić, że przedsprzedaż startuje 6 września i będzie można nabyć Dice Brewing w dwóch opcjach:

1) Wersję “ekskluzywną” za 89 zł – czyli po cenie standardowej ale z bardzo fajną niespodzianką (o której niestety jeszcze nie możemy nic napisać ale my już wiemy i naprawdę będzie warto!) oraz zestawem dodatkowych kart.
2) za 79 zł – cena promocyjna bez dodatków.

Ostatnio chłopaki byli na wydarzeniu organizowanym przez planszóweczka.pl, gdzie można było zobaczyć już wszystkie finalne grafiki (szczególnie te na recepturach) w wersji przedprodukcyjnej, której zdjęcia możecie zobaczyć powyżej, oraz kilka zdjęć z samego wydarzenia niżej.

Dla zainteresowanych już w najbliższą sobotę chłopaki będą z Dice Brewing oraz Exoplanets na Poclonie.

0 Udostępnień