Tydzien ZnadPlanszy #14

2 czerwca – 8 czerwca: recenzje, felietony, podcasty, patronaty, konkurs.

Recenzje

Felietony

Podcasty

Patronaty

 • Wczoraj ogłosiliśmy nasz patronat medialny, a dziś prezentujemy instrukcję do gry Tash-Kalar: Legendarna Arena, w wersji pełnej i skróconej. Szykujcie się magowie do walki.
  http://info.znadplanszy.pl/2014/06/06/tash-kalar-legendarna-arena-instrukcja/
 • Zapraszamy do zapoznania się z realiami panującymi w świecie, w którym toczy się akcja gry oraz z instrukcją. Premiera Światowego konfliktu odbędzie się 13 czerwca.
  http://info.znadplanszy.pl/2014/06/05/swiatowy-konflikt-zasady-i-instrukcja-gry/
 • Vlaada Chvatil to nazwisko które budzi dużo emocji wśród graczy. Jego gry są uwielbiane ale często też przyjmowane są z chłodem. Na pewno nie można przejść obok nich obojętnie. Jedną z bardziej polaryzujących gier ostatniego czasu jest Tash Kalar. Naszym zdaniem jest to gra, która przy prostych zasadach daje graczowi bardzo dużo sposobności do wykorzystania swojego intelektu. Trzeba ją smakować pomału, żeby poznać jej prawdziwy, wyrafinowany smak. Dlatego mamy olbrzymią przyjemność objąć patronatem medialnym polskie wydanie tej gry przez wydawnictwo REBEL.pl. Już niedługo na naszej platformie znajdziecie więcej informacji na temat tego tytułu.
  http://info.znadplanszy.pl/2014/06/05/tash-kalar-legandarna-arena-patronat-medialny/
 • Niezmiernie nam przyjemnie ogłosić, że blog Pełną Parą został wyłącznym patronem medialnym polskiego wydania Summoner Wars. Co to oznacza dla czytelników? Jeszcze więcej wieści, recenzji i konkursów (!) dotyczących tej świetnej gry. Brawo Adam i Iwona.
  http://pelnapara.znadplanszy.pl/2014/06/04/summoner-wars-patronat-medialny/

Konkurs

0 Udostępnień