Wybraliście ZnadPlanszy najlepszym serwisem o grach planszowych! Dziękujemy!

Już drugi raz serwis Board Times przyznał nagrody w plebiscycie GramPrix. W tym roku kategorie zostały poszerzone o nowe dotyczące Mediów: najlepszy blog/serwis, najlepszy vlog i najlepszy podcast. Z nieskrywaną przyjemnością możemy Was poinformować, że dzięki Waszym głosom ZnadPlanszy otrzymało nagrodę w kategorii “Najlepszy blog / serwis”!

Takie wyróżnienie pokazuje nam, że doceniani jesteśmy za treści, różnorodność i ciężką pracę włożoną w rozwój naszego serwisu. Ale przede wszystkim jest to nagroda dla naszych autorów/blogerów. Bez nich nie byłoby czego tutaj czytać i to wyróżnienie jest właśnie dla nich. Dziękujemy w imieniu wszystkich piszących i vlogujących na ZnadPlanszy. Teraz pozostaje nam zakasać rękawy, być jeszcze lepszymi i rozwijać dalej nasz serwis, bo na pewno nie chcemy poprzestać tylko na tym co do tej pory udało nam się osiągnąć.

Gratulujemy też Gradaniu za zdobycie nagrody za Najlepszy Podcast

 

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze głosy, a serwisowy Board Times za zorganizowanie Gram Prix 2017. Wszystkich zwycięzców możecie poznać tutaj.

 

0 Udostępnień