“This War of Mine Board Game” . Polskie wydanie od… Galakty (patronat medialny)

Koniec milczenia. Miło nam ogłosić, że wydawnictwem odpowiedzialnym za wydanie gry (w tym jej POLSKIEJ wersji) “This War of Mine Board Game” będzie znana i ceniona polskim graczom Galakta.

Dzięki temu nie tylko będziemy mogli kupić grę po polsku w ramach kampanii na Kickstarterze bez konieczności spełnienia progu 500 sztuk zamówionych gier, ale również później, tradycyjnie w sklepie. O wszystkich szczegółach najlepiej dowiecie się z oficjalnego komunikatu wydawnictwa Galakta:

Mamy przyjemność ogłosić, że nasze wydawnictwo włącza się do projektu This War of Mine: The Board Game – nowej gry planszowej autorstwa Michała Oracza i Jakuba Wiśniewskiego, opartej na bestsellerowej grze wideo stworzonej przez 11 bits studio, opowiadającej o losach cywili w oblężonym mieście. Obecnie na portalu Kickstarter nadal trwa, zorganizowana przez firmę Awaken Realms, zbiórka funduszy. Już teraz można bez wahania powiedzieć, że akcja odniosła spektakularny sukces.

Po zakończeniu kampanii na Kickstarterze wydawnictwo Galakta będzie odpowiedzialne za rozwój projektu This War of Mine: The Board Game zarówno w Polsce jak i na świecie. Będziemy także odpowiedzialni za całą produkcję gry w wersji podstawowej – od żetonów i plastikowych figurek, aż po pudełko. Dotyczy to także wszystkich egzemplarzy, które gracze z całego świata otrzymają w ramach akcji na portalu Kickstarter.

Nasze uczestnictwo w tym projekcie oznacza także zniesienie progu 500 sprzedanych sztuk dla wydania gry wersji polskiej, ustalonego przez twórców kampanii na Kickstarterze. Dlatego, niezależnie od liczby wspierających, w This War of Mine: The Board Game będziecie mogli zagrać po polsku!

Obecnie nadal trwają rozmowy dotyczące lokalizacji i wydania dodatkowych komponentów i rozszerzeń, które znalazły się w kampanii. Mamy nadzieję, że w przyszłości pojawią się one w wersji zlokalizowanej w taki czy inny sposób. Jeśli chcecie lepiej poznać samą grę i zobaczyć, co kryje się w pudełku z This War of Mine: The Board Game, zachęcamy do zapoznania się z informacjami przedstawionymi przez twórców na Kickstarterze. Przygotowana przez nas podstawowa wersja gry znajdzie się we wszystkich dobrych sklepach z grami planszowymi w Polsce i w innych krajach. […]

Źródło: galakta.pl

Więcej o grze znajdziesz na naszej stronie patronackiej: http://patronat.znadplanszy.pl/thiswarofmine

WIZUALKA CALOSCI Z DODANA LEGENDA

65 Udostępnień