Wesołych Świąt i planszowego Nowego Roku

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej planszówkowe święto jakie może sobie wymarzyć każdy gracz. Jest  to czas spędzony wspólnie z rodziną i przyjaciółmi, który aż prosi się, żeby choć część z niego poświęcić na granie. Dodatkowo są prezenty, a nie oszukujmy się, na to czeka każdy z nas. A że prezenty dla planszówkowiczów kojarzą się przeważnie z grami, to jak tu nie kochać świąt? Bliscy, gry i wolny czas – Święta, pragnienie każdego gracza.

Pozwólcie nam choć przez chwilę zagościć w ten piękny czas w Waszych sercach i domach, dzięki życzeniom, które w imieniu naszym i wszystkich autorów tworzących ZnadPlanszy.pl chcemy Wam przekazać.

Drodzy czytelnicy, gracze, autorzy tekstów, współautorzy innych serwisów o grach planszowych życzymy Wam jak najwięcej szczęśliwych chwil spędzonych nad planszą, w gronie osób, które rozumieją Wasze hobby i potrafią, tak jak i Wy, czerpać radość z grania. Niech nie opuszcza Was dobry humor i radość z poznawania nowych gier oraz tych tytułów, które już na stałe zagościły w Waszych sercach. Życzymy Wam zdrowia i pogody ducha i wierzymy, że gry planszowe uczynią Wasz nowy rok jeszcze lepszym, bo gry to radość z grania i bezpośredni kontakt z innymi ludźmi, a w dzisiejszych czasach takie wartości liczą się szczególnie.

znadplanszy_big

Przygotowaliśmy dla Was jeszcze mały prezent w postaci świątecznej kartki, stworzonej specjalnie dla Was przez Dawida Wiącka. Mamy nadzieję, że poczujecie płynący z niej dobry humor, ciepło kominka, zapach choinki oraz emocje związane z graniem w planszówki.

Wesołych Świąt i planszowego Nowego Roku :)

Mirosław ‘Tycjan’ Gucwa, Marcin ‘Yosz’ Krupiński

0 Udostępnień