Tydzień ZnadPlanszy #12

19 maja – 25 maja: recenzje, felietony, podcasty, patronat, konkurs.

Recenzje

 • Agnieszce często grając w gry planszowe, rośnie wewnętrzny balon zadowolenia… z mechaniki, dobrze spędzonego czasu. Ale balonu pękają. Czy przy Nehemiaszu tak właśnie było? Co Wam będę opowiadał jak możecie przeczytać sami ;)
  http://scheherazade.znadplanszy.pl/2014/05/20/nehemiah/
 • Gra Magiczny Labirynt – laureat Kinder Spiel Des Hahres 2009 w rękach Dominiki, to oznacza nie tylko recenzję, ale też smak porażki. To gra pamięciowa, w których dzieci są niepokonane. Ale też nie jest to taka zwyczajna gra pamięciowa – zresztą zobaczcie sami.
  http://zgrani.znadplanszy.pl/2014/05/19/po-nitce-do-klebka/
 • Jakiś czas temu Wojtek opisywał jedną z pierwszych Smart Games: Tower of Logic. Jeżeli ten tytuł Was zaciekawił to ucieszycie się, że pojawił się właśnie jej elektroniczny młodszy brat.
  http://logicznie.znadplanszy.pl/2014/05/19/no-i-wykrakalem/

Felietony

Podcasty

 • Dzisiejszy dzień rozpoczynamy od wykładu z zakresu buddyjskiej architektury sakralnej na Dalekim Wschodzie, a konkretnie mowa będzie o pagodach. Znani i szanowani znawcy tego typu budowli, członkowie ekipy Gradania ZnadPlanszy, postanowili wypowiedzieć się o grze, która może być początkiem wspaniałej kariery budowniczego pagód. Gra ta to oczywiście Pagoda. Zapraszamy na wykład :)
  http://gradanie.znadplanszy.pl/2014/05/22/gradanie-pagoda/
 • Melanźownia.TV dzisiaj o Augustusie. Obejrzyjcie, a potem chłopaki oprowadzą Was po swoim klubie. I muszę przyznać że robi on niesamowite wrażenie! Zazdrość nas zżera ;)
  http://melanzowniatv.znadplanszy.pl/2014/05/20/augustus-bingo-wraca-do-lask/

Patronat

Konkurs

0 Udostępnień