Świętuj razem z Planszostrefą, a Han Solo może być Twój

Wspólnie z zaprzyjaźnionym sklepem Planszostrefa.pl (pamiętacie ubiegłoroczne Essen?) świętujemy otrzymanie przez niego 1000 pozytywnej opinii w serwisie partnerskim Opineo. Ich radość jest tak mocna, że postanowili w ramach podziękowania  swoim klientom, uruchomić kilkudniową promocję na towary dostępne w magazynie.

Jeżeli chcecie skorzystać ze specjalnej zniżki, to wystarczy wpisać kod “planszostrefa“, a system odejmie 7% od wartości waszego zamówienia.

Ale to nie wszystko. Istnieje też specjalna oferta przeznaczona dla wszystkich czytelników ZnadPlanszy.pl. Jeżeli podczas składania zamówienia w komentarzu napiszecie “Czytam ZnadPlanszy.pl bo lubię”, to weźmiecie udział w specjalnej promocji, w której będzie można otrzymać 28 cm formę silikonową “Han Solo w karbonicie! Otrzyma ją osoba, która złoży największe zamówienie w ramach promocji związanej z tysięczną pozytywną opinią.

Akcja trwa tylko do 16. czerwca do godziny 23:59, więc nie zwlekaj. Lodowy/czekoladowy/galaretkowy/ciastowy Han Solo czeka ;)

9606e8dc714b1ae3484311dfff58122e

 

Więcej informacji o promocji znajdziecie na stronie “7% za 1000“.