Osadnicy: Narodziny Imperium – film promocyjny (patronat medialny)

Dzisiaj swoją oficjalną premierę będzie miał film promujący angielską wersję gry Osadnicy: Narodziny Imperium – Imperial Settlers. Jako patroni medialni poprosiliśmy wydawnictwo Portal Games o przedpremierowy pokaz filmu dla czytelników ZnadPlanszy. Wprawdzie film można było już obejrzeć wczoraj na blogu Tycjana, w ramach relacji z 4. Portalkonu, ale dzisiaj jest okazja obejrzenia go w dobrej jakości, a jest on tego zdecydowanie wart. Już wkrótce pokażemy Wam wersje polską, która obecnie jest przygotowywana specjalnie dla polskich graczy.

 • zajni

  Ekstra filmik, podoba mi się! W takim razie niecierpliwie czekam na polską wersję :)

 • mat_eyo

  “(…) and of course use ninjas.”

  Mistrzowie marketingu :D

 • Marcin Senior Ropka

  Miałem okazję zagrać…. dobra gra charakteryzuje się m.in tym, że po rozgrywce chcesz grać raz jeszcze (była kolejka, więc trzeba było zwolnić miejsce). Ew. w czasie powrotu z Gliwic wciąż o niej rozmawiasz i wymieniasz poglądy na temat. Osadnicy są zatem dobrą grą…bardzo dobrą, bo rozmowy i chęć zagrania cały czas towarzyszą…a minęły już 2 dni od zagrania….

 • MatioK

  Te proste gry mają to do siebie, że chce się w nie grać raz jeszcze :) Pewnie nabędę własny egzemplarz do co niedzielnych rozgrywek – jest to tego wprost stworzona.

 • jaroslawczajaZnadPlanszy

  Filmik pełna profeska. Zastanawiałem się, czy będzie nazwisko autora przeczytane, jednak to mogłoby się okazać zbyt ryzykowne dla anglojęzycznego odbiorcy ;-)